Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe BEJMET z siedzibą w Markowej jest krajowym dystrybutorem elementów złącznych ze stali nierdzewnej A2 oraz kwasoodpornej A4. W ofercie handlowej posiadamy również armaturę kwasoodporną, osprzęt żeglarski i materiały ścierne do stali nierdzewnej.

Oferowany towar pochodzi od wiodących producentów europejskich, dzięki czemu spełnia wysokie wymagania jakościowe. Na życzenie klienta wystawiamy deklaracje zgodności oraz certyfikat 3.1. Gwarantujemy: – konkurencyjne ceny, – indywidualne podejście do klienta, – szybką, terminową realizacje zamówienia.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.
Oferta:

  • Elementy złączne A2, A4,
  • Armatura kwasoodporna,
  • Artykuły żeglarskie,
  • Elementy ścierne do obróbki stali nierdzewnej.

 

Najwyższa Jakość Usług

Dostarczamy Państwu tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości. W przypadku produktów nierdzewnych, na życzenie klienta dołączamy następujące dokumenty potwierdzające jakość i zgodność dostarczanych wyrobów:

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności jest to oświadczenie producenta, jego upoważnionego przedstawiciela lub importera stwierdzające na jego wyłączną odpowiedzialność, że wyrób jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami.
Dokument kontroli

PN-EN 10204

Świadectwo na wyrób może być wymagane jako dowód na zgodność wykonania wyrobu zgodnie z wymaganiami zamawiającego, lub jako potwierdzenie pochodzenia materiału. Wydawanie świadectw może wymagać wielu czynności techniczno-administracyjnych generujących koszty. Dokumenty jakościowe zwykle, jeśli nie ustalono inaczej, są fakturowane osobno.

Należy pamiętać, że wydanie atestów wyższych od 2.1 w okresie późniejszym po realizacji zamówienia może być niemożliwe. Zaleca się określić w momencie składania zamówienia, jakie dokumenty będą wymagane i jakie informacje powinny zawierać. Bez względu na dodatkowe koszty, konieczność skompletowania atestów i wykonania dodatkowych badań może mieć wpływ na czas realizacji zamówienia.

Zaświadczenie o jakości 2.1

wg PN-EN 10204:2005

W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Nie podaje się wyników badań na wyrobach czy próbkach z partii wyrobów.
Atest 2.2 
wg PN-EN 10204:2005
W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Świadectwo zawiera informacje na temat niektórych własności wyrobu oparte na wynikach badań. W branży metalowej podaje się w świadectwie 2.2 informację o numerze wytopu i skład chemiczny materiału użytego do produkcji danego wyrobu. Ponadto podaje się twardość, a w niektórych przypadkach wytrzymałość na rozciąganie.
Świadectwo odbioru 3.1
wg PN-EN 10204:2005
W dokumencie tym wytwórca deklaruje, że dostarczone wyroby są zgodne z wymaganiami określonymi w zamówieniu. Zamieszcza się wyniki badań. Zakres badań zależy od rodzaju wyrobu, obowiązujących norm lub wymagań określonych w zamówieniu. Atest 3.1 zawiera zwykle gatunek materiału, numer wytopu, skład chemiczny, wyniki badań własności mechanicznych. Jeśli klient chce mieć informację na ateście o wartości pracy łamania KV musi to wyszczególnić w zamówieniu. Także wszystkie wymagania dotyczące dodatkowych badań muszą być określone w zamówieniu.

 

 

Produkcja konstrukcji
stalowych


Sprawdź naszą ofertę

Polecane

ProduktyDIN 912 A2 M8x20 0,35 PLN
DIN 1587 A2 M8 0,25 PLN
Karabińczyk 5x50 2,50 PLN
Kolano GW/GW 1/2" 4,90 PLN