Konstrukcja hal produkcyjnych – Bejmet

Witamy na stronie profesjonalnej firmy Bejmet, zajmującej się projektowaniem i konstrukcją hali stalowych. W branży działamy już od 2005 roku, cały czas zdobywając nowe doświadczenie i poszerzając naszą ofertę. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Markowej, a nasze usługi świadczymy na terenie Rzeszowa oraz jego okolic. Wykwalifikowany personel oraz dostęp do nowoczesnych technologii sprawia, że jesteśmy liderem branży konstrukcyjnej na terenie południowej Polski.

Firma zrealizowała kilkadziesiąt różnych hal stalowych, pawilonów handlowych oraz innych budowli, które wyróżniają się solidnością i przemyślanym projektem konstrukcji, która zapewnia zoptymalizowanie przestrzeni użytkowej oraz koszt inwestycji. Każde zlecenie realizowane jest indywidualnie i w ścisłym porozumieniu z Klientem, dzięki czemu możemy dokładnie określić potrzeby i dostosować projekt tak, aby spełniał wymagania naszych Klientów.

Oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo usług projektowania oraz montażu hal stalowych . Wykonujemy hale magazynowe oraz hale produkcyjne. Zajmujemy się też wznoszeniem stalowych pawilonów handlowych, drzwi do klatek schodowych oraz różnego rodzaju bram magazynowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Wykonawstwo:
Pawilony – handlowe, produkcyjne
Hale
Zadaszenia
Pomosty produkcyjne
Ogrodzenia

Produkcja konstrukcji
stalowych


Sprawdź naszą ofertę

Polecane

ProduktyDIN 912 A2 M8x20 0,35 PLN
DIN 1587 A2 M8 0,25 PLN
Karabińczyk 5x50 2,50 PLN
Kolano GW/GW 1/2" 4,90 PLN